do przerwy:
(7 : 0)

2018-04-15
godz.: 20:30

Bramki: Artur Markiewicz: 6,8,20,21,27,28,30,48, Krzysztof Protazy: 14,44,49, Kamil Skwierczyński: 31,34, Piotr Warcho?: 7,10,

Relacja:

W niedziele 15 kwietnia odbyła się 8 kolejka Warszawskiej Ligi Szóstek. Trzecim wydarzeniem tego dnia było spotkanie Joga Bonito – Qwerty. Pierwsza połowa to totalna dominacja lidera tabeli. Joga Bonito świetną grą nie dało dojść Qwerty do głosu. Pierwszą połowe wygrali 7 : 0. Druga nie przyniosła nic innego, jedynym pozytywnym akcentem dla gości było strzelenie 4 bramek. Joga Bonito wygrało ten mecz 15 : 4. Fenomenalny Artur Markiewicz strzelił 8 bramek i zanotował 5 asyst. Na następną kolejkę Ligi Szóstek zapraszamy w niedziele 22 kwietnia od godziny 18:30, niezmiennie na Orliku przy ul. Remiszewskiej 40!