Paweł Niegowski40
Jarosław Wydziszek40
Marcin Żebrowski40

Relacja:

Drugi mecz w niedzielny wieczór rozrywały ekipy PATRIOTYCZNY TARGÓWEK ,oraz KOPACZE obie drużyny grały bardzo uważnie dzięki czemu spotaknie było bardzo wyrównane.Drużyne GOSPODARZY na prowadzienie wyprowadził Damian Talarek w 14 minucie. Obie drużyny przeprowadzały sporo akcji lecz większość spotkania odbywała się w środku pola lecz w 20 minucie padła druga bramka dla ekpiy PATRIOTYCZNY TARGÓWEK co dawało im prowadzienie 2:0 nad drużyną GOŚCI. 5 minut później sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Na drugą połowe KOPACZE wyszli bardziej skupieni co poskutkowało tym że minute po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik drżyny KOPACZY SEBASTIAN DOMINIAK zdobył bramkę kontaktową.Stracona bramka musiała rozkojarzyć drużynę GOSPODARZY ponieważ w 29 minucie ekipa GOŚCI doprowadziła do remisu.W dalszej części spotkania obie drużyny przeprowadzały groźne akcje lecz brakowało wykończenia,lub  bramkarze świetnie bronili oddawane strzały.Niestety więcej bramek w tym spotakniu już nie zobaczyliśmy i po ostatnim gwizdku arbitra mecz zakończył się wynikiem 2:2 to było jedno z najbardziej wyrównanych spotkań tego wieczoru. W następonej kolejce drużyna KOPACZE zagrają przeciwko ekipie BISTRO POD ORAŁAMI za to drużyna PATRIOTYCZNY TARGÓWEK podejmię drużyne QWERTY.