do przerwy:
(2 : 1)

2017-10-29
godz.: 18:30

Bramki: Sebastian Dominiak: 24,25,29,32,40,42,44,45, Robert Dublas: 27, Paweł Niegowski: 13,50, Jarosław Wydziszek: 17,46.

Relacja:

Pierwszy meczem 6 kolejki w LIGA SZÓSTEK PRAWY BRZEG WARSZAWY było spotkanie pomiędzy KOPACZAMI oraz PATOMELO TARGÓWEK. Jest to mecz rewanżowy z poprzedniej kolejki, w której KOPACZE odnieśli zwycięstwo 10:0 nad PATOMELO. Początek tego spotkania jednak wyglądał zupełnie inaczej niż mecz z poprzedniego tygodnia, Tym razem to PATOMELO TARGÓWEK otworzyło wynik spotkania i w 10 minucie spotknia MICHAŁ ALBERA zdobył bramkę na 1:0 dla gości. Gospodarze nie spodziewali się takiego obrotu spraw, lecz po chwili skupienia i przemyślanych ataków zaczęli oni zdobywać gole. Na 1:1 wyrównał PAWEŁ NIEGOWSKI, do przerwy KOPACZOM udało się jeszcze strzelić 3 bramki i wynik do przerwy wynosił 4:1. Gdy wydawało się, że wynik w tym meczu będzie wyrównany, bo obie ekipy miały swoje sytuacje, szybko jednak SEBASTIAN DOMINIAK zmienił nastroje gości i druga połowa to był jego popis. Zdobył on w tym meczu 8 bramek, wykorzystywał swoją szybkość w kontratakach oraz dobre podania kolegów. Widać, że zależało mu na odrobieniu strat do KRZYSZTOFA PROTAZEGO w klasyfikacji najlepszego strzelca ligi. Dzieki temu spotkaniu miał on na swoim końcie już 18 bramek. Goście w 2 połowie zdobyli jeszcze jedną bramkę za sprawa MICHAŁA ALBERY, który zdobył bramkę z rzutu wolnego. Wynik końcowy spotkania wynosił 13:2 dla KOPACZY. W następnej kolejce KOPACZE podejmą ekipę PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA, natomiast PATOMELO TARGÓWEK podejmie GROM.