(3 : 5)

2017-11-05
godz.: 19:30

Bramki: Michał Albera: 11,18, Krzysztof Pudełek: 12,

Bramki: Patryk Chrobak: 14,39,43, Mariusz Jaroń: 34, Michał Obstawski: 35, Krzysztof Protazy: 4,11,17,32,49, Piotr Redel: 23, Jarosław Wojda: 38.

Relacja:

Drugim, a jak się pożniej okazało ostatnim spotkaniem w 7 kolejce WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK było spotkanie pomiędzy PATOMELO TARGÓWEK oraz GROM. Mecz ostatniej z pierwszą drużyną w tabeli. W poprzednim mecuz pomiędzy tymi ekipami wynik wyglądał 8:3 dla GROM-u. Faworyt był widoczny, ekipa gości nie przegrała jeszcze żadnego spotkania, natomiast gospodarze odnieśli tylko 1 zwycięstwo w lidze. Mecz zaczął się tak jak każdy myślał, najlepszy strzelec GROMU czyli KRZYSZTOF PROTAZY otworzył wynik spotkania już w 4 minucie. W minucie 11 było już 2:0 po kolejnym jego trafieniu. Potem jednak zdarzyło się to samo co w pierwszym spotkaniu między tymi ekipami, czyli PATOMELO za sprawą MICHAŁA ALBERY oraz KRZYSZTOFA PUDEŁKA zdobyło dwie bramki i wynik był 2:2. Długo jednak taki rezultat nie potrwał i do końca połowy wynik wynosił 5:3 dla GROMU. Druga połowa to standardowo już można powiedzieć bardzo dobra gra gościm którzy w każdym meczu pokazują, że drugie połowy im lepiej wychodzą. Natomiast ekipa gospodarzy też zdążyła nas przyzwyczaić, że do pierwszej połowy mają wyrównane spotkania z każdym, lecz w drugich połowach gra im jednak nie wychodzi. W drugiej połowie GROM wypunktował ekipę PATOMELO i zdobyli w niej 7 bramek, KRZYSZTOF PROTAZY strzelił 5 bramke i odzyskał prowadzenie na fotelu lidera klasyfikacji strzelców, natomiast trzeba podkreślić także 4 asysty w wykonaniu JAROSŁAWA WOJDY. W następnej kolejce PATOMELO TARGÓWEK powalczy o drugą wygraną w lidze z ekipą PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA, natomiast GROM spróbuje podtrzymać serie zwycięstw w meczu z BISTRO POD ORŁAMI.