do przerwy:
(6 : 4)

2017-09-24
godz.: 19:30

Bramki: Patryk Chrobak: 9,18,34, Mariusz Jaroń: 5,46, Krzysztof Protazy: 14,42,43, Jarosław Wojda: 3,17.

Bramki: Adrian Dźwigalski: 2,42,44, Karol Łuczak: 31, Igor Nowak: 24, Patryk Sobiecki: 19, Arek Szczęsny: 25.

Relacja:

Drugim spotkaniem w niedzielny wieczór w Warszawskiej Lidze Szóstek było spotkanie pomiędzy GROM oraz PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA. Obie ekipy odniosły zwycięstwa w pierwszych spotkaniach, więc mecz był o podtrzymanie dobrej serii bez porażki. Już od początku spotkania w tym meczu padały bramki dla obu ekip. Zdobycze bramkowe rozpoczęła ekipa gości za sprawą ADAMA DŹWIGALSKIEGO, który już w 2 minucie otworzył wynik spotkania. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, już minutę poźniej za sprawa JAROSŁAWA WOJDY udało się doprowadzić do wyrównania. Następne minuty były dobrym okresem dla ekipy GROMU. DO 18 munity spotkania udało im się jeszcze zdobyć 5 bramek i prowadzili oni 6:1. Wtedy goście skupili się na swojej grze i zaczęli odrabiać straty. Do przerwy wynik wynosił już tylko 6:4 dla gospodarzy. Gdy w 31 minucie KAROL ŁUCZAK zdobył bramkę kontaktową i do odrobienia pozostała już tylko 1 bramka, ekipa GROMU nie pozwoliła już wyrównać rywalom. W 34 minucie PATRYK CHROBAK zdobył swoją3 bramkę w spotkaniu, dał on pewien spokój graczom gospodarzy, którzy mądrze rozgrywali końcówkę, w której padało sporo bramek. W ciągu ostatnich 10 minut spotkania obejrzeliśmy 5 bramek, w tym czasie KRZYSZTOF PROTAZY skompletował hat-tricka w spotkaniu oraz ADRIAN DŹWIGALSKI nie był mu dłużny i już minute po tym jak zrobił to jego rywal, także miał na swoim końcie 3 bramki. Wynik końcowy wynosił 10:7 dla GROMU. Trzeba pogratulować chłopakom walki do samego końca po obuy stronach, dali nam kawał dobrego meczu do obejrzenia! W następnej kolejce niepokonany jeszcze GROM podejmie ekipę BISTRO POD ORŁAMI, natomiast PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA podejmą ekipę PATOMELO TARGÓWEK.