Aktualności

WARSZAWSKA LIGa SZÓSTEK [ 4 KOLEJKA ]

Tweetnij

WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK [ 3 KOLEJKA ]

Tweetnij

Specjalna oferta na ubezpieczenie dla zawodników WLS!

Mamy dla Was ubezpieczenie!

 

Mamy dla Was dobre wieści. Mając na uwadze bezpieczeństwo zawodników ligi, przygotowaliśmy wraz z firmą iExpert.pl ubezpieczenie NNW w PZU. W korzystnej cenie otrzymujecie wszechstronną ochronę i zabezpieczenie finansowe na wypadek kontuzji.

 

Piłka nożna - jak każda aktywność - wiąże się z ryzykiem kontuzji. Nawet drobny uraz może oznaczać nie tylko przerwę w graniu, ale też w pracy, a do tego może się wiązać z kosztownym leczeniem i rehabilitacją. Dlatego przygotowaliśmy dedykowany program ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, który rekomendujemy każdemu graczowi ligi!

Dlaczego warto?

Ochrona polisy NNW Zawodnika WLS oznacza, że w razie urazu doznanego podczas gry w piłkę nożną (na treningu lub na zawodach, a także podczas dojazdu na nie) zawodnik otrzyma odszkodowanie. Jego wysokość uzależniona będzie od wybranego wariantu ubezpieczenia i wielkości urazu. NNW Zawodnika to także zwrot kosztu zakupu przedmiotów ortopedycznych i usługi assistance, czyli wsparcie potrzebne w szybkim powrocie do zdrowia, m.in. organizację procesu rehabilitacji, transport do placówki medycznej, czy dostawę leków.

 

NNW dla naszych Zawodników to korzystna oferta: atrakcyjne składki (6 wariantów do wyboru, już od 59 zł), wysokie sumy ubezpieczenia i - co niezwykle istotne - wypłata odszkodowania już za jeden procent orzeczonego uszczerbku na zdrowiu!

Pewna ochrona

NNW Zawodnika ligi przygotowała firma iExpert.pl SA - lider rynku ubezpieczeń zawodowych, który swoje doświadczenie przenosi także na grunt ubezpieczeń dla sportowców. Ochronę zapewnia największy polski ubezpieczyciel PZU.

 

iExpert.pl wielokrotnie ubezpieczał zawodowych sportowców, w tym piłkarzy Legii Warszawa czy alpinistów (m. in. wyprawy Andrzeja Bargiela). Jest także inicjatorem powstania programu Bezpieczny Powrót - rocznego ubezpieczenia górskiego, stworzoną we współpracy z PZU i Polskim Związkiem Alpinizmu.

Wygoda

Ubezpieczenie można zawrzeć w wygodny sposób - kalkulacja składki i zakup ubezpieczenia odbywa się przez internet - polisę otrzymasz na maila. W razie potrzeby specjaliści z iExpert.pl pomogą Ci dobrać odpowiedni zakres ochrony. Co ważne w razie szkody możecie liczyć na wsparcie w procesie otrzymania odszkodowania.

 

Szczegóły ubezpieczenia i kalkulator składki znajdziesz tutaj.

Tweetnij

WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK [ 2 KOLEJKA ]

Tweetnij

WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK [ 1 KOLEJKA ]

 

Tweetnij

Kameralna Profesjonalna Gala Zakończenia Ligi Szóstek

W dniu 14.09.2017 roku o godzinie 20 na terenie DOSiR Praga Połnoc na ulicy Szanajcy odbyła się Gala zakończenia Piłkarskich rozgrywek w Lidze Szóstek. Wręczaliśmy nagrody w 6 różnych ligach, zarówno puchary za zwycięstwa jak i każdą klasyfikacje indywidualną. Na gali pojawiły się takie drużyny jak: Kopacze, FC Kanwa, AS Targówek, 40+, Grom oraz Wybrzeże Klatki Schodowej. Odebrali oni nagrody za swoje dotychczasowe osiągniecią w ligach, najbardziej zadowoleni z gali byli gracze Kopaczy, którzy mieli sporo nagród do odebrania! Dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy także DOSiR Praga Północ za udostępnienie nam pomieszczenia na uroczystą galę. Życzymy wszystkim drużynom owocnych sukcesów i mamy nadzieje, że na następnej gali także się zobaczymy! :)

 

Kameralna Gala Zakończenia Ligi Szóstek

Tweetnij

GALA FINAŁOWA LIGASZÓSTEK.PL

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gala Finałowa Ligi Szóstek odbędzie się dnia 14 września 2017 roku o godzinie 20:00 w  DOSiR Praga Północ, przy ul. Szanajcy. Nagrody na zawodników już czekają!
 
 
Serdecznie Zapraszamy !
Tweetnij

1 LIGA PRAWY BRZEG WARSZAWY - PODSUMOWANIE

W ostatni weekend czerwca rozegraliśmy ostatnie  mecze o puchar I Warszawskiej Ligi Szóstek. Pora na podsumowanie naszych rozgrywek. I Liga to 9 drużyn, które wytrwale walczyły do samego końca zawodów. Mieliśmy przyjemność oglądać wspaniałe mecze, w których padły aż 392 gole! I Liga dostarczyła nam niesamowitych emocji, a każde spotkanie obfitowało w niesamowite akcje w wykonaniu piłkarzy. Po raz kolejny dziękujemy Państwu za zaufanie i liczymy, że w podobnym składzie spotkamy się wszyscy na murawie w jesiennej edycji Ligi Szóstek. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby organizacja zawodów przebiegła na najwyższym poziomie. Współpraca z drużynami była dla nas przyjemnością.

Po przeszło dziewięciu tygodniach zmagań liderem tabeli a tym samym zwycięzcą Ligi została drużyna KOPACZE, uzyskując 21 punktów z bilansem plus 52 bramki. Jako że taką samą liczbę punktów zebrały dwie inne drużyny (GANJA MAFIA TARGÓWEK i WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ), o ostatecznym wyniku zadecydowała mała tabela, uwzględniająca wyłącznie zainteresowane zespoły. Podobne rozwiązanie zastosowano w przypadku miejsc 5-7. Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i indywidualnym zawodnikom, którzy wyróżnili się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem w grę. Spadek do drugiej ligi przypadł drużynom BISTRO POD ORŁAMI oraz ATLETIKO. Poniżej prezentujemy szczegóły i ostateczną tabelę zawodów.

Serdecznie dziękujemy za współpracę Dzielnicowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Praga-Północ m.st. Warszawy, Pucharowo.PL oraz PilkarskiSklep.PL

 

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bilans

1.

KOPACZE

8

21

+52

2.

GANJA MAFIA TARGÓWEK

8

21

+34

3.

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

8

21

+16

4.

OVB SOCCER TEAM

8

15

-1

5.

AS TARGÓWEK

8

9

-20

6.

FC ŚMIECI

8

9

-9

7.

PATRIOTYCZNY TARGÓWEK

8

9

-12

8.

BISTRO POD ORŁAMI

8

3

-30

9.

ATLETIKO

8

0

-31

 

Mała Tabela (Miejsca 1-3)

 

GMT

KOPACZE

WKS

SUMA

GMT

-

3:2

6:9

9:11

KOPACZE

2:3

-

10:4

12:7

WKS

9:6

4:10

-

13:16

 

Mała Tabela (Miejsca 5-7)

 

FC ŚMIECI

PATRIOTYCZNY TARGÓWEK

AS TARGÓWEK

SUMA

FC ŚMIECI

-

5:0

3:8

8:8

PATRIOTYCZNY TARGÓWEK

0:5

-

7:4

7:9

AS TARGÓWEK

8:3

4:7

-

12:10

Klasyfikacja indywidualna zawodników prezentuje się następująco:

Najlepszy zawodnik LIGI SZÓSTEK – Łukasz Fiołek (KOPACZE)
Król bramkarzy – Konrad Przyborowski (GANJA MAFIA TARGÓWEK)
Król strzelców (27) – Piotr Koska (KOPACZE)
Król asyst (13) – Łukasz Fiołek (KOPACZE)

Wyniki dziewiątej - ostatniej kolejki Warszawskiej Ligi Szóstek

Patriotyczny Targówek - OVB Soccer Team

3 : 7 (0 : 4)

Bistro Pod Orłami - Ganja Mafia Targówek

3 : 6 (2 : 2)

AS Targówek – Atletiko               

7 : 0 (2 : 0)

Wybrzeże Klatki Schodowej – Kopacze

4 : 10 (1 : 5)

 

MASZ DRUŻYNE ? CHCESZ Z NAMI ZAGRAĆ ?

ZAPISZ SIĘ JUŻ NA KOLEJNĄ EDYCJE !

OFERTA Sezon 2017/2018

ZADZWOŃ - 781-144-144

Tweetnij

WARSZAWSKA LIGASZÓSTEK.PL KOLEJKA 9 - OSTATNIA

Tweetnij

LIGASZOSTEK.PL - 2 LIGA PRAWY BRZEG WARSZAWY - PODSUMOWANIE

PODSUMOWANIE LIGI PIŁKI NOŻNEJ NA PRADZE

Dnia 18 czerwca rozegrały się ostatnie mecze wiosennego sezonu Ligi Szóstek, organizowane przez Stowarzyszenie Brzask wspólnie z Dzielnicowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Praga-Północ m.st. Warszawy. Jednocześnie dziękujemy Pucharowo.PL - Hurtownia Nagród Sportowych za przygotowanie nagród, pucharów i medali oraz PilkarskiSklep.PL. Czas zatem na podsumowanie naszych przeszło dwumiesięcznych rozgrywek piłki nożnej. W drugiej lidze wzięło udział 9 drużyn, z zaangażowaniem walczących o punkty i awanse. Byliśmy świadkami zaciętych pojedynków, litrów przelanego potu w walce o bramki i co najważniejsze - wspaniałych emocji, których mamy nadzieję nie brakowało również naszym zawodnikom! Przez dziewięć tygodni staraliśmy się zapewnić państwu organizację rozgrywek na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Dzięki zaangażowaniu pracowników technicznych, sędziów i wielu innych osób mamy nadzieje, że cel ten udało nam się osiągnąć i we wrześniu spotkamy się z naszymi drużynami na murawie w lidze jesiennej. Z kolei nowe chętne do udziału w grze zespoły zapraszamy do współpracy i zapisów już teraz. Dokładamy wszelkich starań, aby Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich spełniała Państwa oczekiwania. Poniżej zamieszczamy informacje o tabeli wyników i najlepszych zawodnikach. Awans do 1 Ligi uzyskały drużyny: GROM oraz FC KANWA.  W najbliższym czasie podamy Państwu informacje o terminie, w którym odbędzie się uroczysta gala zakończenia ligi, na którą już teraz zapraszamy wszystkie drużyny!

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bilans

1.

GROM

8

24

+64

2.

FC KANWA

8

21

+34

3.

WEEKENDOWI KOPACZE

8

18

+36

4.

PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA

8

15

+2

5.

VERITAS

8

12

-5

6.

PATOMELO TARGÓWEK

8

9

-8

7.

AS MOTO

8

6

-36

8.

CRAZY KICKERS

8

3

-23

9.

QWERTY

8

0

-64

 

W 36 meczach strzelono łącznie 403 bramki, w tym 5 trafień samobójczych. Średnia to 11,2 bramki na mecz. Największy wynik padł w meczu GROM – QWERTY 22:3. Najwięcej bramek w jednym spotkaniu strzelił Krzysztof Protazy – 8.

Klasyfikacja indywidualna zawodników prezentuje się następująco:

Najlepszy zawodnik LIGI SZÓSTEK – Krzysztof Protazy (GROM)
Król bramkarzy – Paweł Grzelak (GROM)
Król strzelców (36) – Krzysztof Protazy ( GROM)
Król asyst (17) – Tomasz Żero (WEEKENDOWI KOPACZE)

Wyniki dziewiątej - ostatniej kolejki Warszawskiej Ligi Szóstek

FC KANWA - QWERTY 10 : 4
CRAZY KICKERS - PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA 3 : 5
GROM - AS MOTO 12 : 2
VERITAS - PATOMELO TARGÓWEK 8 : 7

MASZ DRUŻYNE ? CHCESZ Z NAMI ZAGRAĆ ?

ZAPISZ SIĘ JUŻ NA KOLEJNĄ EDYCJE !

OFERTA Sezon 2017/2018

ZADZWOŃ - 781-144-144

Tweetnij
<< poprzednia strona (2/42) następna strona (4/42)>>

Liga Szóstek Zima 2018 - tabela

lp.drużynampb
1JOGA BONITO1030+110
2Kopacze1022+47
3Patriotyczny Targówek1016+10
4Bistro Pod Orłami1015+4
5PATOMELO TARGÓWEK103-54
6Qwerty103-117

pełna tabela...

Liga Szóstek Jesień 2017 - tabela

lp.drużynampb
1GROM1027+50
2Bistro Pod Orłami1021+28
3Kopacze1018+36
4AS Targówek109-10
5PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA109-54
6PATOMELO TARGÓWEK106-50

pełna tabela...