CDZ

zdjęcie drużyny CDZ

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Dariusz Michalski
0Patryk Białowarczyk
0Kamil Domański
0Kamil Drelapomocnik
0Piotr Francuzpomocnik
0Jacek Gmoch
0Piotr Grudzińskipomocnik
0Krzysztof Jaroszpomocnik
0Jakub Jeskapomocnik
0Jakub Mioduszewskipomocnik
0Gustaw Mioduszewskipomocnik
0Marek Olszanieckipomocnik
0Piotr Prenetapomocnik
0Krzysztof Skrzypczakpomocnik
0Robert Stockingerpomocnik
0Franciszek (br) Teodorczykbramkarz
0Michał Wartońpomocnik
0Rafał Wieczorekpomocnik
0Patryk Wymiar
0Michał Zaborowskipomocnik
0Marian Zachariaszpomocnik
0Szymon Żytopomocnik

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary

CDZ

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto ("CDZ") jest niezależną kancelarią prawną zatrudniającą bisko 40 wykwalifikowanych specjalistów w Warszawie i Krakowie. Prawnicy CDZ doradzają we wszystkich istotnych dziedzinach prawa.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas wieloletniego doradztwa w transakcjach i sprawach na rynku polskim i międzynarodowym.

Dysponujemy doświadczeniem w pracy nad dokumentacją i procedurami prawnymi obowiązującymi w Polsce, innych krajach Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych.

Do grona naszych klientów należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, jak też mniejsze i nowopowstałe firmy, działające w różnych branżach, m.in. nieruchomościowej, mediach, telekomunikacji i branży medycznej. Reprezentujemy naszych Klientów w sądach wszystkich instancji, w tym w postępowaniach upadłościowych.

www.cdz.com.pl