NEW SPORT STAR

zdjęcie drużyny NEW SPORT STAR

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
23Kuba Węglarski
0Michał Baranowski
35Piotr Barańskiobrońca
0Bartosz Borys
0Karol Bujalski
0Marek Bujalski
0Stanisław Buława
0Arek Ciołekbramkarz
0Tomasz Ciupak
28Rafał Czarkowskipomocnik
0Paweł Dąbrowski
9Piotr Dymek
0Maciej Gadowski
0Oskar Glegoła
0Huber Gortat
90Cezary Grabowski
0Przemysław Jagiełło
0Patryk Kaczan
0Michał Kalinowski
0Piotr Kasprzycki
0Bartek Kowalczykpomocnik
0Michał Leszczyński
0Krzysztof Leszczyński
0Piotr Marszałek
4Marek Molendaobrońca
0Dominik Podlewski
17Dominik Podlewskiobrońca
24Przemysław Puławskipomocnik
6Piotr Racis
0Jakub Rodek
11Sławek Rosiński
0Emil Sosiński
19Karol Staniak
0Karol Staniek
0Maciej Szot
0Bartosz Szymański
0Karol Urbaniak
34Mariusz Wolińskipomocnik
0Jarosław Zaręba

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary