FC SŁUŻEW

zdjęcie drużyny FC SŁUŻEW

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Wojciech Aftykapomocnik
0Tomasz Aftykapomocnik
0Krzysztof Gizińskipomocnik
0Kamil Iwanowiczpomocnik
0Patryk Jasiorowskiobrońca
0Marcin Kabata
0Łukasz Kazimierczakpomocnik
0Karol Klimaszewskipomocnik
0Paweł Klusiewiczpomocnik
0Konrad Kociszewskipomocnik
0Mateusz Kosowskipomocnik
9Rafał Kowalczyknapastnik
0Łukasz Krzyżańskipomocnik
0Stanisław (br) Kurkiewiczbramkarz
0Robert Kurkiewiczpomocnik
0Maciej Łubnickipomocnik
0Paweł Michałowskipomocnik
17Daniel Modzelewskipomocnik
0Robert Szczerbapomocnik
0Michał Urbańskiobrońca
0Michał Wójcikpomocnik
0Michał Wójcikpomocnik
4Marek Zarembaobrońca
0Michał Ziarekpomocnik

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary