WAKACJE BEZ ENDU

zdjęcie drużyny WAKACJE BEZ ENDU

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Michał Fabisiewicz
0Piotr Margielewski
0Paweł Milczarek
0Marcin Mystkowski
0Piotr Patla
0Norbert Plichtabramkarz
0Krzysztof Skuza
0Norbert Smoliński
0Sebastian Smoliński
0Rafał Urbaniak
0Krzysztof Żółtowski

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary

WAKACJE BEZ ENDU

Daj się porwać wakacjom bez końca! 
 
Zależy Ci na komfortowym wypoczynku w atrakcyjnej cenie ?
Lubisz podróżować z grupą przyjaciół ?
Marzą Ci się wakacje na Wyspach Kanaryjskich, imprezowej Ibizie, malowniczej Malcie w super atrakcyjnych cenach ?
 
Zgłoś się do nas !
 
Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie w bardzo konkurencyjnej cenie.
 
Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne propozycje wyjazdów, przygotowane głównie z myślą o mniejszych grupach (od 2 osób)
 
 
Kontakt: +48 692-22-22-11